TÜRK HİSSE SENEDİNE YATIRIM YAPARAK MİLYONER OLDU!

Yazar: Canan GümüşProfile

Züccaciye malzemeleri satan Erdem Bey, her zaman mühendis olmak ve büyük şirketlerde çalışmayı hayal edermiş, “Üniversiteyi de kazandım ama çalışıp ailemi geçindirmem gerektiğinden okuyamadım.” Diyor.

Bu kısa sürede yaptığı birikimi ise, yatırım olanakları sağlayan bir firmayla başardığını söylüyor.

Post_image

Her şey nasıl gelişti diye sorduğumuzda bize, daha önce yatırım yapan arkadaşı olduğunu ve onun tavsiyesi olduğunu söylüyor. İşte bu noktada Erdem Bey’in kaderini değiştiren gelişmeler zinciri başlıyor. Erdem bey, “Türk hisse senetlerini daha iyi bildiğimden ilk yatırımımı bu hisse senetlerine yaptım.” diyor. “Tabi bu işe girdiğimde hiçbir şey bilmiyordum, bana eğitim ve tüyolar veren bir yatırım uzmanım var, her konuda yardımcı oluyor.” Diye devam ediyor anlatmaya,

“4 Ocak’ta ilk yatırımımı yaptığımda hisse senedi 14.60dı. Yatırım uzmanımla alış işlemi açtık, çok kısa bir süre sonra fiyatının 21.10 olmasıyla %50’ye yakın kazanç elde ettim. Ben minimum tutar olan 300 dolar ile bu karı yaptım ancak daha yüksek yatırım yapsaydım o işlemden çok daha fazla kazanırdım. Sonra sermayem arttığında daha çok para kazanmaya başladım danışmanım sayesinde kârım 2610$’a çıktı.“ Diyor.

secondImage

Nasıl bu kadar çok kazanç sağladığıma gelirsek bunun tek cevabı kaldıraç! Kaldıracın ne demek olduğunu sorduğumuzda bir örnekle cevapladı Erdem bey, 1000 dolarlık hisse senedi almak istediğinde 1000 dolarınızın olmasına gerek yok, size verilen kaldıraçla bu sistemde 100 dolarınız 1000 dolara karşılık oluyor. E tabi sermaye büyük olduğundan getirisi de büyük oluyor.

10 günde kazandığım paraya inanamıyordum, çok heyecanlanmıştım. Paramın bir kısmını çekerek diğer kısmıyla kazanmaya devam ediyordum. Param ise dedikleri gibi hemen gelmişti. Böylece şirkete güvenim arttı, içim daha rahat bir şekilde işlemlerime ve ek gelir elde etmeye devam ediyorum.

“Yatırım yapmayı düşünenlere vereceğiniz tüyolar var mı?” diye sorduk Erdem Bey’e. . “Yatırım uzmanını dinleyin, kısa zamanda çok yüksek getiri elde edeceksiniz. Bu piyasadaki getiriyi ben kendi işimde yapamadım gerisini siz düşünün.” Diye cevap aldık. Erdem Bey’den başka söyleşi yapacağımızın sözünü alıyoruz ve teşekkür ediyoruz.

secondImage

Erdem Bey’in kazanç sağladığı sistemi görmek için asağıdaki adımları uygulayabilirsiniz:

Markets Pro bağlantısına buraya tıklayarak ulaşabilir, tamamen ücretsiz hesabınızı açabilirsiniz!

Ücretsiz hesabınızı oluşturduktan sonra sistemi kulanmak için fonlamanızı yapabilirsiniz!

Kazanmaya başladığınızda ilk yatırımınızı çekin ve kazancınızla kazanmaya devam edin!

userName
Demet Yılmaz

Bu sistemle ben de yatırım yaptım, ama hisse senedine yapmamıştım :)

userName
Cenk Özkesen

Bu haberi daha önce de okumuştum ben de başlamayı düşünüyorum.

userName
Murat Yetmez

Ben de kayıt oldum, siz ne kadar yatırdınız?

userName
Ceren Aksoy

Nasıl kayıt olabilirim, yardımcı olur musunuz?

userName
Kenan Demirel

Ben 300le başladım şuan 30 bin cepte, gerçekten harika bir sistem

userName
Mehmet Can Arslan

Ben de Türk Hava Yolları'na işlem açtım ve kazandım